کلاس جامع آرکی‌گراف

کلاس جامع آرکی‌گراف شامل تمام سرفصل‌هایی‌ست که از سال ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱ تدریس کرده‌ایم. این کلاس مفصل شامل ۳ بخش می‌شود که هر بخش ۸ جلسه‌ي ۳ تا ۴ ساعته (در کل بیش از ۸۴ ساعت) با موضوعات متنوع دارد. جزییات سرفصل‌ها را می‌توانید در پوسترها مشاهده نمایید. نمونه تمرین‌های کلاس را از (اینجا) ببینید. پیش‌نیازش سر سوزن ذوقیست و بس! در این کلاس ۴ نرم‌افزار کلیدی فتوشاپ، این‌دیزاین،‌ راینو و ویری را هم بصورت اجمالی یاد می‌گیرید که کمک می‌کند تا تمرین‌ها را انجام دهید.

نکته: کلاس جامع دیگر بصورت حضوری یا آن‌لاین تکرار نمی‌شود و صرفا بصورت آف‌لاین در دسترس است. یعنی پس از ثبت‌نام در گروه تلگرام کلاس عضو می‌شوید و ویدیوهای جلسات را دانلود می‌کنید و طبق یک برنامه منظم با مشاوره‌ی مدرس تماشا می‌کنید. انجام تمرین‌ها هم طبق برنامه‌ریزی شماست و هر زمان که بخواهید امکان کرکسیون با مدرس بدون محدودیت زمانی وجود دارد.

تحفه‌های آرکی‌گراف به شما :))


  • عضویت در گروه  آرکی‌گراف فمیلی  و گسترش ارتباطات با بیش از ۱۳۰۰ نفر از شهرها و کشورهای مختلف که از نظر علاقه‌مندی و دغدغده‌‌ به شما بسیار شبیه هستند!

  • عضویت در کانال خصوصی پورتفولیوی آرکی‌گراف. در این کانال پورتفولیوهای برگزیده‌ی هنرجویان آرکی‌گراف همراه با دانشگاه‌های پذیرش‌شده قرار دارند و می‌توانید به راحتی از این نمونه‌ها استفاده کرده و از صاحبان آن‌ها مشورت بگیرید.

  • امکان شرکت‌ در کمپ‌های فصلی آرکی‌گراف که ویژه‌ترین برنامه‌ی حضوری ماست. اگر تا کنون از کمپ‌ها خبر نداشتید (اینجا) را کلیک کنید.

  • برخورداری از تخفیف‌ محصولات فرهنگی آرکی‌گراف که در بخش مغازه‌ی سایت قرار دارد.

  • امکان شرکت در دورهمی‌ها و سفرهای نیم‌روزی خصوصی و صمیمی که هر از گاهی در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.
  • اطلاع از فراخوان‌های جذب نیروی کار (از طرف دفاتر معتبر) که بصورت خصوصی در گروه آرکی‌گراف فمیلی منتشر می‌شود.

  • با شرکت در این کلاس می‌توانید از طرف استودیوی آموزشی آرکی‌گراف نامه‌ی ریکامندیشن دریافت کرده و در پروسه‌ی اپلای استفاده کنید.

  • مبنای ما در آرکی‌گراف مدرک‌گرایی نیست، اما اگر به آن نیاز دارید، پس از پایان دوره می‌توانید گواهی شرکت در کلاس را دریافت کنید.

– فرمت کلاس: آف‌لاین
– معلم: محمد‌حسن فروزان‌فر
– تعداد جلسات: ۲۴ جلسه‌ + آموزش نرم‌افزار
– بستر برگزاری: گروه تلگرام کلاس
– آموزش اجمالی نرم‌افزارهای مورد نیاز:
– فتوشاپ – این‌دیزاین – راینو – ویری

– دسترسی به کلاس بلافاصله بعد از ثبت‌نام
– برگزاری جلسات آنلاین کرکسیون
– پیش‌نیاز: داشتن سر سوزن ذوقی!
– پشتیبانی دائم توسط مدرس در تلگرام
– هزینه (داخل ایران): ۴.۹۹۹ هزارتومان
– هزینه (خارج از ایران): ۱۹۹ دلار